فتوگرام یک ابزار تخصصی تحت وب جهت ایجاد، ثبت و نگهداری پرونده های پزشکی و گزارشات استاندارد سونوگرافی های زنان و زایمان می باشد.

این سامانه تحت وب توسط تیمی متشکل از پزشکان متخصص و مهندسین تله مدیسین طراحی و کدنویسی شده و تمام حقوق مادی و معنوی آن شامل ایده، جداول، اطلاعات ذکر شده در وبسایت و صفحات داخلی آن محفوظ است.

 

فتوگرام در دو بخش اصلی شامل پنل پزشکان و پنل بانوان ابزاری را در اختیارشان قرار داده تا از طریق آن بتوانند کاربرد مناسب با نیاز خود داشته  و به تبع آن به ارتقاء سلامت جامعه، بانوان، و مادر و جنین کمک نمایند.

بنابراین فتوگرام و تیم آن و تمامی پزشکان مراکز و سایر افراد عضو در آن از این طریق در ارتقاء سلامت دوران بارداری مادر و جنین و بانوان جامعه نقش مهمی ایفا کرده و منجر به کاهش مرگ و میر مادران باردار، کاهش مرگ و میر نوزادان، کاهش مرگ و میر کودکان زیر یک سال و کاهش و مدیریت مناسب حاملگی های پرخطر در سطح جامعه و جهان خواهند شد.

بدیهی است موارد فوق همگی جزء اندکس های اصلی سلامت عمومی جامعه می باشد.

 

فتوگرام یک وبسایت بشر دوستانه و دوستدار محیط زیست بوده و ورای جهت گیری های سیاسی، نژادی، عقیدتی و مرزبندی های جغرافیایی در جهت ارتقاء سلامت و تکریم حقوق افراد جامعه مخصوصاً بانوان، مادران، و کودکان فعالیت دارد.

 

محصول